SROVNÁNÍ TECHNOLOGIÍ ČIŠTĚNÍ FILTRŮ PEVNÝCH ČÁSTIC 

METODA FLASH CLEANER

Italská společnost Nuova AFR je předním lídrem v oblasti čištění DPF filtrů a katalyzátorů a výrobcem jedinečné patentované metody Flash Cleaner. Díky více než 15 rokům zkušeností v oboru hrdě představují jedinečné a efektivní řešení, které zjednodušuje život profesionálů v oboru.

Nuova AFR je průkopníkem v oboru regenerace od roku 2002, kdy vyvinuli svou první čistící linku Eco Filtr, která byla určena k čištění vzduchových filtrů průmyslových vozidel. S dlouholetou vizí a kreativitou vyvinula Nuova AFR ekologickou linku Flash Cleaner Machine pro čištění filtrů pevných částic vozidel, autobusů, nákladních automobilů, průmyslových zařízení apod.

Po letech praxe a experimentování s ekologickým filtračním zařízením, testováním limitů tepelného zpracování DPF, jsme v roce 2004 navrhli a uvedli do provozu revoluční produkt: Flash Cleaner Machine, stroj, využívající sílu vody, který vyřešil všechny problémy s čištěním filtrů tak, jak to všechny ostatní zastaralé čistící systémy nikdy nedokázaly.

Flash Cleaner Machine špičkový produkt na čištění DPF, vznikl v odborném týmu jako důsledek hlubokých znalostí filtrů pevných částic a metod čištění, technických dovedností a dlouholeté zkušenosti s řešením konkrétních obtíží řidičů automotive. Flash Cleaner Machine změnil způsob čištění v Evropě a USA.