DEKARBONIZACE DÍLŮ ULTRAZVUKEM A TRYSKÁNÍM

Nabízíme čištění a dekarbonizaci dílů. Naše ověřené postupy kombinují průmyslový ultrazvuk, tlakové tryskací zařízení s uzavřeným okruhem a vybranou neinvazivní ekologickou chemii. Jsme schopni vyčistit prakticky jakékoliv komponenty v autoprůmyslu a dalších odvětvích. Odstraníme usazeniny karbonu, sedimentaci, nánosy mastnoty a olejů.

EGR ventily

Životnost EGR ventilu na voze se pohybuje v ideálním případě okolo 180 000 km. Jakmile se zanese dosedací plocha ventilu, regulace přestane správně fungovat, ventil začne propouštět, což vede ke zvýšené spotřebě, nižšímu výkonu, zanášení DPF a nakonec k samotné destrukci ventilu. My vám zajistíme kompletní renovaci EGR ventilu za zlomek ceny nového. 

Cena u osobního vozu - 1 950 Kč

Hlavy a bloky motorů

Zajistíme kompletní čištění bloků motoru. Dekarbonizujeme jednotlivé části, odstraníme usazeniny a mastnotu a provedeme kompletní očistu. Toto je vhodné především u středních a generálních oprav motorů, kde mají usazeniny a nečistoty negativní vliv na výkon a životnost motoru.

Cena u osobního vozu od 3 000 Kč

Čerpadla, klimatizace

Vyčistíme a odmastíme nejrůznější komponenty motoru. 

Cena se pohybuje od 1 200 Kč za díl

Sání a chladič výfukových plynů

Při výměně či renovaci EGR ventilu je zapotřebí vyčistit i sání a chladič výfukových plynů. Pokud je tato cesta zanesená, projevuje se špatnou funkcí motoru - sníženým výkonem a zvýšenou spotřebou. V momentě, kdy se zasahuje do výfukové soustavy, mělo by být čištění těchto komponent samozřejmostí.

Cena u osobního vozu - 1 560 Kč

Tělesa převodovek

Čistíme tělesa převodovek osobních automobilů. odstraníme usazeniny a oleje. 

Cena na vyžádání